Bisikletle Ezine'den Artvin'e Doğru Yola Çıktı

Bisikletle Ezine'den Artvin'e Doğru Yola Çıktı! Çanakkale'nin Ezine İlçesi'nde daha önce lokantacılık yapan 60 yaşındaki Kadir Demir, yeni yerler keşfetmek amacıyla Artvin'de son bulacak turu için bisikletiyle yola çıktı.

13.07.2016 - 00:18
13.07.2016 - 00:18
Bisikletle Ezine'den Artvin'e Doğru Yola Çıktı

Çanakkale'nin Ezine İlçesi'nde daha önce lokantacılık yapan 60 yaşındaki Kadir Demir, yeni yerler keşfetmek amacıyla Artvin'de son bulacak turu için bisikletiyle yola çıktı.

Ezine'de yaşayan emekli lokanta işletmecisi Kadir Demir, yeni heyecanlar yaşamak ve yeni yerler keşfetmek için Türkiye'yi bisikletle gezmeye karar verdi. Ülkenin en batısındaki kentlerden Ezine'den bisikletle yola çıkan Kadir Demir, Artvin'e kadar pedal çevirecek. Emekliliğin tadını çıkarmak, yeni heyecan ve yeni yerler görmek için yola koyulan Demir'e,Bayramiç'e kadar esnaf arkadaşı Hülki Ercan eşlik etti.

Daha sonra yola tek başına devam eden Kadir Demir, "Emekli olalı 10 seneye yakın bir zaman oldu. Hayat evden kahvehaneye gitmekle geçmiyor. İnsanın yaşamını renklendirmesi gerekiyor. Ben de bunun için böyle bir karar verdim. Türkiye'nin çeşitli il ve ilçelerini bisikletimle gezerek Artvin'e kadar yolculuk edeceğim" dedi.
 

HABER YORUMLARI