Sosyal medyadan SEN1MARKASIN ile gelir elde edebilirsiniz!

Sosyal medyadan SEN1MARKASIN ile gelir elde edebilirsiniz! SEN1MARKASIN ile soyal medyadan gelir elde etmek artık çok kolay. Peki SEN1MARKASIN ile nasıl gelir elde edilir? İşte tüm ayrıntılar..

22.07.2016 - 22:32
22.07.2016 - 22:32
Sosyal medyadan SEN1MARKASIN ile gelir elde edebilirsiniz!

SEN1MARKASIN ile soyal medyadan gelir elde etmek artık çok kolay. Peki SEN1MARKASIN ile nasıl gelir elde edilir?

SEN1MARKASIN İLE NASIL PARA KAZANIRIM?

Yaptığınız başvuru sonucunda size özel bir içerik kanalı oluşturulur. Takipçi kitlenize özel bu kanala yüklediğiniz videoları Facebook grupları, Facebook sayfaları aracılığı ile takipçilerinize ulaştırarak, Facebook sayfa ve gruplarınızdan gelir elde edebilirsiniz.

SEN1MARKASIN NEDİR?
Artık sizde, Türkiye'de ilk defa ilginç, kaliteli, özgün ve takipçi kitlenize uygun içerik paylaşarak para kazanabilirsiniz. Tamamen profesyonel ve şeffaf içerik paneli ile gelirlerinizi anlık takip edebilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

SEN1MARKASIN ile markanızı kısa sürede oluşturup, sosyal medya sayfalarınızdan kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz.

Örneğin; Futbol ile ilgili takipçi kitleniz var ise, kitleye özel futbol videoları ve erkeklere hitap eden içerikler paylaşmanız size daha çok kazanç sağlayacaktır. Yada bir sanatçı özelinde fan sayfanız var ise sanatçıya ait videolar paylaşmanız size ek gelir sağlayacaktır.

BAŞVURU SÜRECİ VE DEĞERLENDİRME
Yapılan başvurular SEN1MARKASIN editör ekibi tarafından değerlendirilir, en kısa süre tarafınıza olumlu,olumsuz geri dönüş yapılır. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması için bilgilerinizi doğru, eksiksiz ve sosyal medya sayfalarınızı geçerli belirtmelisiniz.

Başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda, tarafınıza panel bilgileriniz iletilir, böylelikle kitlenize özel video yükleyerek hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.http://bit.ly/1T0gq4k

SEN1MARKASIN Giriş için =>> http://bit.ly/1TxNWOY

SEN1MARKASIN Bir AReklam projesidir.

HABER YORUMLARI