Sözleşme uzatmayı düşünmüyorum

Bruma: Sözleşme uzatmayı düşünmüyorum Galatasaray'da sezona müthiş bir giriş yapan Bruma, yönetimin sözleşme uzatma teklifini reddetti. 21 yaşındaki futbolcunun kulübe Sözleşme uzatmayı düşünmüyorum mesajı gönderdiği belirtildi.

06.10.2016 - 11:09
06.10.2016 - 11:09
Sözleşme uzatmayı düşünmüyorum

Bruma: Sözleşme uzatmayı düşünmüyorum

Galatasaray'da sezona müthiş bir giriş yapan Bruma, yönetimin sözleşme uzatma teklifini reddetti. 21 yaşındaki futbolcunun kulübe "Sözleşme uzatmayı düşünmüyorum" mesajı gönderdiği belirtildi.

Bu sezon Süper Lig'de Galatasaray formasıyla çıktığı 6 maçta 5 gole direkt katkı yapan Burma'dan, sarı-kırmızılıları üzecek bir haber geldi. Sözleşmesinin bitmesine 2 yıl kalan Portekizli'nin, yönetimin kontrat uzatma talebine yanaşmadığı ifade edildi.

Habertürk'ün haberine göre; Bruma, 2018'de sona erecek sözleşmesini uzatmak isteyen Galatasaray yönetimine olumsuz yanıt verdi. Sezon sonunda takımdan ayrılmayı kafasına koyduğu belirtilen Portekizli'nin, menajeri aracılığıyla, “Sözleşme uzatmayı düşünmüyorum" dediği öğrenildi.

Bruma, 2013 yazında Türkiye'de düzenlenen FIFA U20 Dünya Kupası'nda yıldızı parladıktan sonra 10 milyon gibi yüksek bir bedelle Galatasaray'a 5 yılık imza atmıştı. Geçtiğimiz sezonu İspanya ekiplerinden Real Sociedad'da kiralık geçirdikten sonra sarı-kırmızılı takıma dönen Portekizli oyuncu, kendisinden beklenen performansı sözleşmesinin 4. yılında ortaya koymaya başladı. Bruma'nın yükselen grafiği karşısında Avrupa'dan taliplerinin artması sonucunda ise Galatasaray yönetimi, yeni sözleşme için kolları sıvadı.

 

HABER YORUMLARI